Atbalsts un serviss

bezrūpīgai masāžās vannu lietošanai

ATBALSTS UN SERVISS SUNDANCE SPAS MASĀŽAS VANNU ĪPAŠNIEKIEM

Vai esiet laimigais Sundance Spas masāžas vannas īpašnieks? Izmantojiet visas savas spa iespējas, nodrošinot, ka tās darbojas ideāli. Mūsu eksperti var atvieglot un palīdzēt veikt apkopes pakalpojumus, lai jūs varētu pilnībā baudīt savas burbuļvannas iespējas. Ikdienas kopšanai, lietošanai un apkopei iepazīstieties ar mūsu informāciju, kā to labāk darīt. 

Vispārējā Sundance Spas masāžas vannu apkope

Izmantojot mūsu informācijas resursus, ātri un efektīvi atrodiet visu Jums nepieciešāmo informāciju. Iepazīstiem mūsu Sundance Spas produktu katalogus, video, lietotāju instrukcijas, informāciju par garantiju un daudz ko citu.

Sundance Spas burbuļvannu ūdens apkope

  • Cik bieži un kādā veidā jūs tīrīsiet savu burbuļvannu, būs atkarīgs no spa masāžas vannas lietošanas biežuma.
  • Vienu vai divas reizes nedēļā pārbaudiet burbuļvannas ūdeni ar testa sloksnēm.
  • Attiecīgi apstrādājiet savu burbuļvannas ūdeni, izmantojot mūsu Spa Balancer ph testeri, ko var iegādāties mūsu online veikalā.
  • Ik pēc divām nedēļām tīriet filtru izskalojot ar tekošu ūdeni.
  • Katrus trīs līdz četrus mēnešus iztukšojiet, notīriet un piepildiet burbuļvannu.
  • Lai iegūtu vairāk informācijas par ūdens pārvaldības sistēmu un burbuļvannas tīrīšanas procesu, sazinieties ar mums jau šodien.

Instalāciju inspirācijas

Mūsu ekspertiem ir pieredze, lai tiktu atrisinātu jūsu problēmas. Mūsu mērķis ir sniegt jums pakalpojumus, lai jūsu spa būtu izcils arī vizuāli. Skatieties un iedvesmojieties no dažādiem musu fantastisko masāžas vannas instalējumiem visā pasaulē!