SUNDANCE SPAS IESPĒJAS

viss ko variet vēlēties

Uzbūvējiet savu sapņu Sundance Spas masāžas vannu!

Palieliniet savu relaksāciju, izmantojot funkcijas, kas padara Sundance® Spas masāžas vannu par pilnīgu sapņu piepildījumu. Katrs elements ir paredzēts tieši jums, ņemot vērā kvalitāti un uzticamību. Veltīts burbuļvannu īpašnieku veselības un dzīvesveida uzlabošanai. Sundance® Spas ir nozares līderis veidojot savu izcilo hidroterapiju un uzlabotās, iebūvētās funkcijas savās masāžas vannās. 

Konstrukcijas izturība

Materiāli, kas izgatavoti, lai nodrošinātu daudzu gadu bezrūpīgu atpūtu un relaksāciju, tiek izmantoti katra Sundance® Spas burbuļvannas izgatavošanai, ņemot vērā to uzticamību, izturību un izturību.

Vairāk par konstrukciju

Ūdens dzidrums un tīrība

Pavadiet vairāk laika, atpūšoties Sundance Spas kristāldzidrajā ūdenī un mazāk laika to tīrot, izmantojot daudzpakāpju ūdens filtrēšanas un cirkulācijas sistēmu.

Vairāk par ūdens attīrīšanu

Stilu dažādība

Sundance Spas piedāvā vairāk nekā 25 vannu un korpusu kombinācijas, burbuļvannu ir viegli pieskaņot elementiem jūsu pagalmā vai dārzā. Jūs paši variet viegli izveidot nevainojamu piemājas instalāciju!

Vairāk par stilu izvēli

Mēs nosakam industrijas standartu

Sundance® Spas karstās masāžās vannas ir rūpīgi izstrādātas, izmantojot tikai labākos materiālus tirgū.

  • SunStrong pārvalks nodrošina labu aizsardzību pret UV stariem, tas  ir ilgmūžīgs un ar zemu apkopes līmeni.
  • Rigid Bond patentētais apvalka laminēšanas process padara to stiprāku un palielina siltuma saglabāšanas īpašības.
  • Sintētiskais pamats aizsargā masāžas vannas aprīkojumu no mitruma
  • EcoWrap izolācija nodrošina klusu darbību un saglabā temperatūru
  • Efektīvs ūdens sildītājs ar aizsardzību pret koroziju.

Izbaudiet masāžas vannas sniegto baudu ilgus gadus, pateicoties jauninājumiem un izcilajai konstrukcijai. Stilīgs, ērts un ergonomisks dizains rada augstāko spa pieredzi, nodrošinot katram lietotājam vēlamu vietu, kur atpūsties un atpūsties.

Relaksācija un hidroterapija

Iegūstiet nomierinošu efektu karstā ūdens masāžas vannā Sundance® Spas izmantojot Fluidix® sprauslas. Piedzīvojiet un izbaudiet neaizmirstamu hidroterapijas sesiju, kas ir ideāls siltuma, iegremdēšanās ūdenī un masāžas sajaukums, kas uzlabos jūsu pašsajūtu.

Sundance® Spas ir uzlabojis mājas spa pieredzi, lai palīdzētu jums pavadīt laiku, kas jums ir jēgpilns. Katrā masāžas vannā sprauslas ir izvietotas ļoti pārdomāti, ūdens strūklas mērķē uz dažām visvairāk stresa pakļautajām ķermeņa zonām, palīdzot atpūsties un atbrīvot uzkrāto spriedzi, izmantojot ūdens terapiju, piemēram, hidroterapiju un refleksoterapiju.

Katra Sundance® Spas iekārtas sprausla ir unikāli izstrādāta, lai simulētu noteiktu masāžas sajūtu, izmantojot ideālu gaisa un ūdens kombināciju. Jūs kontrolējat masāžu, lai jūs varētu sajust brīnišķīgas izjūtas un veidot savu personalizēto hidroterapijas sesiju ar Fluidix® strūklām.

Apgaismojums

Pārbaudiet burbuļvannas statusu, ātri ieskatoties ārējā indikatora gaismā, kas maina krāsas, kad jūsu spa ir jāpievērš tūlītēja uzmanība.

Drošība ir patīkamas burbuļvannas lietošanas atslēga. Stratēģiski izvietoti satveršanas rokturi lielākajai daļai 880 ™ sērijas modeļu padara iekāpšanu un izkāpšanu no spa vannas vienkāršu un drošu visiem jūsu ģimenes locekļiem.

Apgaismojums ir ielisks gan noskaņās radīšanai gan drošībai. Dažāds spa apgaismojums izgaismo atsevišķu modeļu iekšpusi un ārpusi, lai nakts laikā varētu baudīt spa. Iesaistieties dziednieciskajā hromoterapijas sesijā vai vienkārši uzlabojiet savas nākamās karstā vannas ballītes atmosfēru.

Viegla kontrole no jebkuras vietas

Izmantojot Wi-Fi, 4G vai Bluetooth ar SmartTub™ sistēmu 
burbuļvannas piederēšana un izmantošana nevar būt vienkāršāka

Ūdens dzidrums un tīrība

Zīmols Sundance® Spas lepojas ar visaptverošu ūdenssaimniecības sistēmu, kas paredzēta patiesi izcilam sniegumam. Izmantojot daudzpakāpju ūdenssaimniecības procesu, jūsu ūdens uzturēšana drošībā un dzidrumā ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Tagad CLEARRAY® nākamās paaudzes sistēma ir standarta funkcija lielākajai daļai jauno Sundance® Spas karsto vannu. Šī sistēma izmanto esošos CLEARRAY® Pro3TECT un CLEARRAY® UV komponentus, taču ir pārveidota, lai maksimizētu tīrīšanas jaudu.

Ūdens filtrācija

Filtrēšanas sistēma rada mazāk darba burbuļvannas īpašniekam, strādājot visu diennakti, lai saglabātu ūdeni bez gružiem un būtu gatavs ūdens attīrīšanas procesam.

CLEARRAY PRO3 TECT sistēma

Izbaudiet dabisku pieeju ūdens apsaimniekošanai. Integrētā CLEARRAY® PRO3 TECT™ ūdens attīrīšanas tehnoloģija neitralizē 99,9% ūdenī esošos mikrobus, atstājot svaigu un tīru ūdeni.

Ātrā ūdens noliešana

Jums bus iespējams ātri noliet ūdeni no savas Sundance® Spa burbuļvannas ar ar plašu noteku, kas padara ūdens nomaiņu vieglu un vienkāršu visiem vannu īpašniekiem.

Ūdens apkopes produkti

Paaugstiniet savas spa ūdens tīrību, izmantojot mūsu papildu ekspluatācijas produktus, kā piemēram, ērto elektronisko ūdens cietības noteicēju, vai flosser, lai notīrītu filtru.

Izveidojiet savu spa dizainu

Pieskaņojiet vannas un korpusa krāsu jūsu eksterjeram. 
Dažādās iespējas ļauj viegli izveidot stilīgu risinājumu. 
Neatkarīgi no izvēlēto materiālu veida masāžas vannas izturības kbvalitāte ir nemainīga.

Iespējamie vannu krāsu varianti


Porcelain

Platinum

Celestite

Sahara

Monaco

Midnight

Iespējamie vannu ārējo korpusu krāsu varianti


Strong Mahogany -680 un780 sērija

Teak - 680 un780 sērija

Strong Costal - 680 un780 sērija

Modern hardwood - 880 sērija

Mahogany shirt - 980 sērija

Coastal Skirting - 980 sērija

Vintage Oak - 880 sērija)

Brushed Grey - 880 sērija)