Kingston Superior 980 sērijas SPA vannas  

Ekskluzīva Pilnība masāžas vannu industrijā

Kingston 980 masāžas vannas standarta aprīkojums

 1. Integrēta MicroClean® Ultra filtru sistēma
 2. iTouch stikla vadības panelis ar apgaismojumu
 3. Trīs TheraMax augstas veiktspējas masāžas sūkņi
 4. Superior LED apgaismojuma sistēma:
 5. SunGlow™ daudzkrāsains LED apgaismojums
 6. Daudzkrāsains LED sēdekļu apgaismojums
 7. Ārējais apgaismojums / LED akcentētais stūra apgaismojums
 8. SunCooler ™ LED apgaismojums
 9. Klājs ar uzglabāšanas nodalījumu un SunCooler™ dzesēšanas nodalījumu
 10. Īpaši plats AquaTerrace™ ūdenskritums ar LED apgaismojumu
 11. Clearray Active Oxygen Systems™ dezinfekcijas sistēma
 12. Programmējama dinamiskās plūsmas cirkulācijas sistēma
 13. Nerūsējošā tērauda sprauslas
 14. SilentAir™ gaisa burbuļu sistēma
 15. SunScents™ aromterapija
 16. Fluidix™ sprauslas
 17. Pēdu refleksu zonas masāža
 18. Pulsatora plaukstas strūklas
 19. SunStrong ™ Extreme izolācijas pārsegs
 20. Pilnīga putu izolācija
 21. Astro folijas izolācija un ziemas pakete
 22. Siltumizolējoša plastmasas pamatne

Apskati vannas 3d modeli

Iepazīsti jauno Sundance Kingston 980 sērijas vannu no visiem rakursiem

Spied uz ikonas un izmanto rīkjoslu kreisajā pusē lai mainītu režīmus vai palielinātu vannu visa ekrāna izmērā. 
AR režīms mobilajā telefonā vai planšetē ļauj apskatīt vannu reālajā vidē.

Premout Sundance Spas Kingston 980 masāžas vanna

Detaļu perfektums

Izsmalcinātais Kingston™ 980 spa modelis, kuru vienlaikus var izmantot līdz sešiem pieaugušajiem, tam ir daudzas modernas, izsmalcinātas detaļas. Šī 980 ™ sērija ir ievietota satriecoša dizaina korpusā. Tā kā Kingston ™ piedāvā vairāk iespēju atpūsties nekā jebkad agrāk, jūs piedzīvosiet pilnīgi jaunu spa pieredzi.  Zema profila plakana augšējā mala un skaists atpūtas klājs ar apgaismotām SunCooler™ aukstuma glabātuvēm piedāvā papildu sēdvietas un ērtības tās lietotājiem.  

Kingston 980 masāžas vanna

Jaunākās tehnoloģijas

Maziniet stresu un spriedzi, izmantojot jebkuru Kingston™ modeļa sēdekli ar dažādām mūsu patentētajām un vislabāk pārdotajām Fluidix® sprauslām. Plašos sēdekļus iedvesmoja mūsu populārākie spa modeļi. Papildu skaistumam un drošībai sēdekļi ir izcelti ar LED apgaismojumu. Pateicoties visplašākajam terapeitisko efektu klāstam uz muguras un kājām, ko mēs piedāvājam, kā arī pateicoties zīmola Silent Air® gaisa masāžas strūklu un SunScents® aromterapijas nomierinošajai iedarbībai uz muskuļiem un nervu sistēmu, jūs saņemsiet pilnīgu relaksāciju, neatstājot savas mājas.

Sundance Spas 980 Kingston

pilnības virsotne masāžas vannas izpildījumā

Energy Smart izolācija

UV un laika apstākļu izturīgs siltumizolācijas pārvalks ar augstu siltumizolācijas vērtību. Virsmas pārklājums ar UV un laika apstākļu aizsardzību. Papildu siltuma atstarošanas izolācija un 10 cm Energy Smart putu izolācija. Siltumizolējoša plastmasas pamatne

Kvalitatīvas ūdens procedūras

Ūdens procedūras ir realitāte, bet tām nav jābūt nogurdinošām. Perfekti apvienojot elementus, mūsu ūdens procedūru programma palīdzēs Jums koncentrēties uz savu un savas ģimenes labsajūtu, kad izmantosiet Sundance® spa.
SunPurityTM PLUS — kondicionē ūdeni ar minerāliem, lai saglabātu to svaigu. Clearray Active Oxygen Systems™ tehnoloģija — attīra ūdeni, izmantojot dabas iedvesmoto UV staru spēku. Ūdens ķimikālijas — veido atbilstošu bāzi ūdens sastāva līdzsvarošanai.
MicroClean® filtrācija — SlipStreamTM skimers un pārdomāts horizontāls filtra izvietojums lielākas ūdens platības attīrīšanai, lai nodrošinātu attīrīšanu līdz vismazākajai daļiņai. SunPurityTM minerāli — uzlabo sistēmas darbību un nodrošina visas sistēmas attīrīšanu.

Kingston Superior 980 sērijas SPA vannas krāsu iespējas

Vannas krāsas

Porcalain

Platinum

Midnight

Celestite

Monaco

Vannas korpusu krāsas

Celestite

Mahagony

Tehniskie parametri

 • Izmēri L: 234 x W: 254 x H: 86
 • Sēdvietas: 8 sēdvietas
 • Svars 475 kg / 1.993 kg (ar ūdeni)
 • Ūdens tilpums 1,518 liters
 • Sprauslas 69 (8 varianti)
 • Pirmais sūknis: 1 ātrums / 2,0 Zs nepārtraukts
 • Otrais sūknis: (un trešais sūknis) ar 1 ātrumu / 2,0 ZS nepārtraukti
 • Cirkulācijas sūknis: Jā
 • Filtrēšana: Clearray Active Oxygen Systems™ tehnoloģija + filtrēšana
 • Filtri: MicroClean® Ultra filtrēšanas sistēma, 2 bloķēti kasetnes filtri

Cena ar PVN: 24 720 eiro

Sundance Spas 980™sērijas īpašības

Sundance Spas Patentētas Fluidix ® sprauslas

Patentētas Fluidix ® sprauslas — plaša augstākās kvalitātes sprauslu izvēle nodrošina vislabāko spa pieredzi. Regulējamas sprauslu galvas, gaisa vadības pogas un masāžas atlases ciparnīcas rokas stiepiena attālumā.

Sundance Spas Accu-SsageTM terapijas sēdekļi

Accu-SsageTM terapijas sēdekļi — visās 980™ sērijas vannās pieejamie sēdekļi ar sprauslām ļauj iegremdēties ūdenī visā augumā.

Unikālā gaisa burbuļu sistēma ir pilnībā integrētās SunScent aromāta sistēmas centrālā sastāvdaļa. Kamēr jūs atpūšaties ar vieglu masāžu no gaisa strūklām, jūs izjutīsiet smaržu uzmundrinošo efektu - aromterapiju. Smaržvielas vienkārši ievieto šim nolūkam paredzētajā atverē.

Apkopes vienkāršība — esam izstrādājuši ātri atveramu lūku, ārējās indikatorgaismas un uzlabotu MicroClean® Ultra ūdens attīrīšanas sistēmu, kas ļauj veikt vannas apkopi vienā acumirklī.

Sundance Spas Patentētas Fluidix ® sprauslas

SunTouchTM vadības panelis — bieži vien vislielākā spa vannu lietošanas intensitāte ir vakaros, tāpēc uzlabotās vadības iespējas atvieglo to lietošanu — to nodrošina izgaismots krāsu skārienjutīgais ekrāns un izvēlnes ar ikonām, līdz ar to spa saprogrammēšana ir vienkāršāka jebkurā diennakts laikā.

Sundance Spas Accu-SsageTM terapijas sēdekļi

Izgaismoti pieturēšanās stieņi — drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs gādājam par to, lai Jums un Jūsu ģimenei būtu viegli un droši iekāpt vannā un izkāpt no tās.

Smart TubTM — esiet informēts par savu spa arī no attāluma; saņemiet brīdinājumus par vajadzību veikt vannas apkopi vai ieprogrammējiet filtrāciju jebkurā laikā un jebkurā vietā, turklāt visu diennakti! Tas ir tikai viens no veidiem, kā mēs rūpējamies par to, lai spa vannas turēšana īpašumā būtu mazāk sarežģīta.

Ūdenskritums Aqua-Terrace™ ar LED krāsu gaismu. Šis pievilcīgais skatiena piesaistītājs ir ārkārtīgi relaksējošs, un integrētā krāsainā gaisma nodrošina krāsainu fonu ūdens īpašībai. Sākot ar mierīgu plūdumu un beidzot ar kalnu strauta čabošanu, īpaši plašo ūdenskritumu var pasutīt atsevišķi.